ربات تبلیغاتی اینستاگرام

ربات تبلیغاتی اینستاگرام

Instagram Advertising Bot

 

فالوورا از معرفی ربات و پیج های تبلیغاتی اینستاگرام منفعتی کسب نمی کند و فقط بدلیل راهنمایی صحیح بازدیدکنندگان سایت، بهترین سرویس های موجود را اطلاع رسانی می کند.

ربات تبلیغاتی افزایش فالوور، مناسب شرکت ها و برندهایی است که به محبوبیت پیج اینستاگرام خود اهمیت می دهند. این ربات با عملکرد مناسبی که از خود به نمایش می گذارد، علاوه بر افزایش فالوور به افزایش تعامل پیجی که برای بالا بردن تعداد فالوورهای خود از اینستازود استفاده می کند، کمک کرده و همزمان با افزایش دنبال کنندگان، باعث رشد چشمگیر تعداد لایک و کامنت تصاویر و بازدید ویدیو می شود.
فالوورا عملکرد اینستازود را تائید نموده و به کسب و کارهایی که قصد دارند تا از اینستاگرام به عنوان ابزاری برای بازاریابی خدمات و محصولات و همچنین توسعه فروش خود، استفاده کنند، پیشنهاد می کند حداقل یک دوره یک ماهه از اینستازود در جهت افزایش فالوورهای پیج خود بهره بگیرند.
مطمئنا نتایج به دست آمده مورد قبول خواهد بود و همین امر باعث می شود تا مجددا زمان استفاده خود را تمدید نمایند.
 

اینستازود چگونه فالوور شما را افزایش می دهد

How to use Followjet to gain more Instagram followers

امکانات ربات افزایش فالوور

Instazood Instabot Features

اتوماسیون اینستاگرام چیست؟
اینستازود در اصل یک اتوماسیون اینستاگرام محسوب می شود. از آنجا که افزایش فالوور در حالت نرمال و عادی و در صورتی که یک شخص روزانه صدها کاربر اینستاگرام را فالو و آنفالو کرده و تصاویر و ویدیوهای آنها را لایک و یا برای آنها کامنت بگذارد، امری است بسیار زمانبر، نیاز به یک اتوماسیون که عموما با نام ربات یا اینستابات شناسایی می شود، به شدت محسوس بوده و استفاده از آن می تواند در وقت صرفه جویی کند.
نحوه عملکرد اتوماسیون اینستاگرام
با استفاده از اتوماسیون اینستاگرام یا ربات افزایش فالوور، یک ربات بجای شما و با استفاده از حساب کاربری شما، با سایر کاربران اینستاگرام ارتباط برقرار می کند. بجای اینکه شما تصاویر کاربران را یک به یک لایک کنید، اینستازود این کار را برای شما انجام می دهد.
بجای اینکه شما پیج های اینستاگرام را فالو و آنفالو کنید و کامنت بگذارید، یک ربات هوشمند یا همان ربات فالوور بگیر اینستاگرام، این کار را برای شما انجام می دهد.
امنیت اتوماسیون تبلیغاتی
به جرأت می گوئیم که یکی از امن ترین سرورهایی که تا کنون مورد استفاده قرار داده ایم، سرور ربات تبلیغاتی فالوجت بوده است. شما می توانید با خیال راحت ربات افزایش فالوور فالوجت را به پیج اینستاگرام خود متصل کنید و از مشاهده نتایج آن لذت ببرید.
فالوورا اکنون برای چندین مشتری خود از فالوجت برای افزایش محبوبیت پیج آنها استفاده می کند و تا کنون مشکل امنیتی در سرور فالوجت مشاهده نشده است.
پشتیبانی اینستازود
در این مدت که از ربات تبلیغاتی اینستازود استفاده می کنیم، هر زمان که نیاز به پشتیبانی بوده، در کوتاهترین زمان ممکن به مشکل ما رسیدگی شده.
با توجه به اینکه پشتیبانی یک سرویس مهمترین نکته ای است که پس از خرید، مشتری به آن نیاز دارد، می توان انتظار داشت که پس از خرید ربات، پشتیبانی مناسبی از طرف تیم اینستازود شما را پوشش خواهد داد.

افزایش لایک
ربات اینستازود، علاوه بر اینکه تعداد فالوورهای پیج اینستاگرام شما را افزایش می دهد، باعث آن می شود تا تعداد لایک تصاویر شما نیز افزایش پیدا کند.
چگونه؟ اینستازود به محض اینکه فالوورهای شما تصویری را بر روی پیج خود منتشر کنند، تصاویر آنها را لایک می کند و این باعث می شود، دنبال کنندگان شما نیز به محض دیدن تصویر جدیدی از شما، آن را لایک کنند. همین امر باعث افزایش لایک تصاویر و ویدیو های شما می شود.
افزایش کامنت
در تنظیمات ربات تبلیغاتی اینستازود، شما می توانید آن را به گونه ای تنظیم کنید تا از میان چندین جمله که شما مشخص نموده اید، به صورت تصادفی از آن جملات بعنوان کامنت در زیر تصاویر و ویدیو های کاربران اینستاگرام، کامنت بگذارد.
این امر باعث ایجاد تعامل می شود و کاربران اینستا را وادار به واکنش متقابل می کند. آنها نیز با دیدن تصاویر شما، برای آن کامنت می گذارند و به همین ترتیب تعداد کامنت های تصاویر شما نیز افزایش می یابد.
پیام تبلیغاتی بصورت دایرکت
یکی از امکانات بینظیر ربات افزایش فالوور اینستازود، ارسال پیام مستقیم به فالوورهای شما می باشد. این ربات روزانه بین 120 تا 150 پیام دایرکت را ارسال می کند.
ما برای اطلاع رسانی های خاص از این سرویس استفاده کردیم. اگر پیام های خود را بگونه ای تنظیم کنید که اینستاگرام آن را اسپم تشخیص ندهد، این یک ابزار فوق العادی برای بازاریابی با اینستاگرام می باشد.
ارسال زمانبندی شده
یکی از اصول مدیریت صحیح پیج اینستاگرام، رعایت نظم در ارسال مطالب می باشد. برای مثال شما پیج اینستاگرام خود را آنالیز کرده اید و به این نتیجه رسیده اید که بهترین زمان برای ارسال مطلب ساعت 10 شب می باشد.
آیا همیشه امکان ارسال رأس ساعت 10 شب را دارید؟ قطعا خیر.
فالوجت در پنل کاربری خود این امکان را قرار داده و شما می توانید مثلا 10 تصویر یا ویدیو یا اسلایدشو را برای 10 روز روی سرور آپلود کنید و زمان ارسال آنها را روزانه رأس ساعت 10 شب تنظیم نمائید.
نیازی به روشن بودن سیستم شما نیست، فالوجت راس ساعت 10 شب بصورت روزانه پست های شما را بر روی پیج اینستاگرامتان منتشر می کند.


 

کسب درآمد از اینستاگرام

این روزها اینستاگرام به مرکزی برای کسب درآمد تبدیل شده و افراد زیادی از داخل منزل در حال فروش خدمات و محصولات خود از طریق این شبکه اجتماعی می باشند. با استفاده از ربات افزایش فالوور، شما خودتان را در معرض کسب درآمد از اینستاگرام قرار خواهید داد.
اگر خدمات و محصولی برای فروش دارید، با افزایش فالوور، فروش شما نیز افزایش پیدا می کند. اما اگر محصولی برای ارائه ندارید، خلاقیت که دارید قطعا ...
خوب فکر کنید که از فالوورهای خود چگونه می توانید به کسب درآمد برسید!؟ یکی از روش های فعلی کسب درآمد از اینستاگرام، نمایش تبلیغات می باشد. زمانی که فالوورهای شما افزایش پیدا کرد می توانید پیج خود را در شبکه تبلیغات فالوورا (سوشال ویژن) ثبت نمائید و با نمایش تبلیغاتی که فالوورا در اختیار شما قرار می دهد، کسب درآمد داشته باشید.
با ثبت پیج اینستاگرام خود در سوشال ویژن، سفارش دهندگان تبلیغات اینستاگرامی، پیج شما را برای نمایش تبلیغات خود انتخاب خواهند نمود