تبلیغات در گوگل

برای اینکه به اهمیت تبلیغات در گوگل پی ببرید، ابتدا رنک جهانی و رنک ایران این موتور جستجو را از طریق سایت الکسا مشاهده کنید. گوگل محبوب ترین سایت در بین کاربران اینترنت در جهان و ایران است که روزانه بالغ بر 3.5 میلیارد جستجو در آن صورت می گیرد.
 

اکانت اختصاصی ادوردز

149 هزار تومان

 • دسترسی مستقیم به اکانت
 • امکان شارژ مجدد
 • شارژ ریالی اکانت
 • شارژ در کمتر از یک ساعت کاری
 • امکان استفاده از خدمات مشاوره
 • پشتیبانی رایگان

شارژ اکانت ادوردز

شروع از 99 هزار تومان

 • استفاده از حساب حقیقی معتبر
 • کمترین میزان کارمزد: 7%
 • انجام در کمتر از یک ساعت کاری
 • امکان سفارش خدمات مشاوره
 • پلن‌های متنوع و گسترده
 • پشتیبانی رایگان

مدیریت اکانت ادوردز

شروع از 400 هزار تومان

 • افزایش بازدهی تبلیغات
 • پژوهش کلمات کلیدی
 • ایجاد متن‌های تبلیغاتی جذاب
 • افزایش Quality Score
 • ردگیری مشتریان در سایت شما
 • پشتیبانی رایگان

گوگل ادوردز

گوگل ادوردز چیست؟

گوگل برای صاحبان وب سایت ها این امکان را فراهم نموده تا بتوانند خدمات و محصولات خود را در ازای پرداخت هزینه، بصورت غیر ارگانیک (Paid Search) یا سرچ پولی به افرادی که کلمات کلیدی خاصی را جستجو می کنند، نمایش دهند.
در اصل گوگل ادوردز، یک شبکه توزیع تبلیغات بصورت کاملا هدفمند بوده که علاوه بر نمایش تبلیغات در محصولات این شرکت، تبلیغ شما را در سایت ها و اپلیکیشن هایی که مورد تایید گوگل می باشد، نمایش می دهد.
1آیا می توان به صورت رایگان در گوگل تبلیغ کرد؟
تبلیغات در هیچ رسانه ای رایگان نیست. جالب است بدانید که 98 درصد از درآمد کمپانی گوگل از نمایش تبلیغات بدست می آید. خیر به هیچ عنوان نمی توان بصورت رایگان در گوگل تبلیغ کرد...
2آیا تبلیغات در گوگل ارزان است؟
هم بلی و هم خیر. هر کلمه کلیدی بسته به میزان رقابتی که بر سر آن وجود دارد، دارای قیمت متفاوتی نسبت به کلمه کلیدی دیگری است. با این حال پس از آنالیز کمپین تبلیغاتی، می توان حتی الامکان هزینه را کاهش و از بودجه تخصیص داده شده به کمپین یا کمپین های تبلیغاتی، بازدهی مناسبی را کسب نمود.
3آیا تبلیغات در گوگل نیاز به تخصص دارد؟
همانطور که سئوی سایت نیاز به تخصص و تجربه دارد، ایجاد و مدیریت کمپین های تبلیغاتی گوگل ادوردز نیز نیاز به مهارت و تجربه دارد. خوب است بدانید که بیشتر مراحل اولیه سئو، در ایجاد کمپین تبلیغاتی گوگل بکار می رود.
4گوگل چگونه از بودجه تبلیغات من برداشت می کند؟
یکی از مزایای تبلیغات در گوگل این است که تا زمانی که کاربران روی تبلیغ شما کلیک نکنند، تبلیغ شما نمایش داده می شود و تنها زمانی که یک کاربر روی تبلیغ شما کلیک کرد، گوگل بر اساس هزینه ای که خود شما به ازای کلیک روی تبلیغتان در ازای آن کلمه کلیدی که جستجو شده تعیین نموده اید، مبلغ کلیک را از حسابتان کسر می کند.
5آیا دامنه های ir مورد تایید گوگل قرار می گیرد؟
خیر. گوگل سایت هایی که پسوند دمنه آنها دات آی آر ی باشد را تایید نمی کند.
6چگونه سایت دات آی آر را در گوگل تبلیغ کنیم؟
می توانید یک دامنه دات کام ثبت و آن را روی دامنه دات آی آر خود هدایت کنید. به این عمل ریدایرکت Redirect نیز گفته می شود.
 

چگونه در گوگل تبلیغ کنیم؟

کاربران اینترنت همانند شما، برای یافتن هر موردی از جمله محصولی برای خرید، آموزش، یافتن راه حل و هر چیزی که فکرش را می کنید، دست به دامن گوگل می شوند. آنها پاسخ خود را از گوگل می خواهند. معمولا در این زمان، احتمال افزایش نرخ تبدیل افزایش یافته، و بازدید کننده ای که از طریق تبلیغات گوگل وارد سایت شما شده، تبدیل به مشتری شما خواهد شد.
 

1

خرید اکانت گوگل ادوردز

برای تبلیغ در گوگل، نیاز به یک حساب (اکانت) جیمیل دارید که این اکانت باید توسط گوگل وریفای (Verify) شود. متاسفانه با وجود تحریم ها علیه کشور عزیزمان ایران، براحتی نمی توان اکانت ادوردز را وریفای نمود. زیرا نیاز به یک حساب بانکی بین المللی دارید که از طریق آن بتوانید هزینه های تبلیغات در گوگل را پرداخت کنید.
جای نگرانی نیست. فالوورا، با در اختیار داشتن حساب بانکی معتبر و بین المللی، یک اکانت اختصاصی و وریفای شده را در اختیار شما می گذارد. برای خرید اکانت گوگل ادرودز وریفای شده روی دکمه زیر کلیک کنید.
2

شارژ اکانت گوگل ادوردز

چه مقدار بودجه برای تبلیغات خود در گوگل تعیین نموده اید؟ آیا حساب بانکی معتبر مانند مسترکارت برای شارژ اکانت گوگل ادوردز خود دارید؟ اکنون باید بودجه خود را در اختیار گوگل قرار دهید.
اگر امکان شارژ اکانت خود را ندارید، فالوورا این کار را برای شما انجام میدهد. برای شارژ اکانت ادوردز خود از طریق فالوورا روی دکمه زیر کلیک کنید. به ریال پرداخت کنید، فالوورا حساب شما را به دلار شارژ می کند.
تبلیغات در گوگل3

ایجاد کمپین تبلیغات در گوگل

برای اینکه بتوانید در گوگل تبلیغ کنید، ابتدا باید کمپین تبلیغاتی ایجاد کنید. اگر تخصص کافی برای ایجاد و مدیریت کمپین تبلیغاتی در گوگل را دارید، که هیچ. اگر نه می توانید مدیریت اکانت گوگل ادوردز خود ار به تیم متخصص ادوردز فالوورا بسپارید. ما به بهترین شکل ممکن، کسب و کار شما را در گوگل تبلیغ می کنیم و بصورت مستمر شما را با ارائه گزارش، از نحوه نمایش تبلیغتان، مطلع می سازیم. برای سپردن مدیریت تبلیغات در گوگل به تیم فالوورا، روی دکمه زیر کلیک کنید.
تبلیغات در گوگل4

نمایش تبلیغات در گوگل

پس از اینکه کمپین تبلیغات شما ایجاد شد، نوبت به ساخت گروه تبلغ (Ad Group) و تبلیغی که قرار است نمایش داده شود، می رسد. پس از اینکه تبلیغ یا تبلیغات ایجاد شده، توسط گوگل بررسی و مورد تایید قرار گرفت (معمولا چند ساعت زمان لازم است)، تبلیغ شما به حالت Eligible یا مجاز درآمده و در شبکه تبلیغات گوگل پخش می شود.
این پایان کار نیست. برای اینکه بتوانید بالاترین بهره را از تبلیغات خود بگیرید، باید مرتبا و بصورت روزانه تبلیغات خود را بهینه سازی کنید.

چرا فالوورا را برای تبلیغات در گوگل انتخاب کنیم؟

حتما شما هم برای توسعه کسب و کار خود از طرق مختلف، آن را بواسطه تبلیغات در معرض دید کاربران اینترنت قرار داده اید و متاسفانه بازخورد مورد قبولی از تبلیغات خود دریافت نکرده اید. فالوورا، تبلیغات در گوگل و از طریق گوگل ادوردز را به شما پیشنهاد می کند.
فالوورا، روش های متنوعی را پیش روی شما قرار داده تا در هر شرایطی تبلیغ شما در گوگل نمایش داده شود. در صورتی که تمایل دارید، فرمان تبلیغات شما را به دست می گیریم و کسب و کار شما را از طریق تبلیغات در گوگل رونق می بخشیم. اگر هم که خودتان تمایل به ایجاد و مدیریت کمپین های تبلیغاتی خود در گوگل ادوردز را دارید، می توانید شارژ اکانت ادوردز خود را از طریق فالوورا انجام دهید.
مهم نیست که بودجه هنگفتی برای تبلیغ در گوگل در اختیار شما نیست، ما پلن های متنوعی را برای شما تهیه نموده ایم تا شما حتی با بودجه کم بتوانید در گوگل تبلیغ کرده و به مرور بودجه خود را افزایش دهید.
نگران بودجه خود نباشید، تنها زمانی از بودجه شما کاسته می شود که روی تبلیغ شما کلیک شود. یعنی دقیقا شخصی که نیاز به خدمات و محصولات شما دارد، روی تبلیغتان کلیک می کند.

قیمت های رقابتی

شارژ دلار آمریکا: 4,387 تومان
شارژ درهم امارات: 1,240 تومان
شارژ بات تایلند: 133 تومان

تنوع خدمات

اکانت اختصاصی و شارژ اکانت ادوردز
پلن مشاوره و مدیریت تبلیغات گوگل
پلن‌های کلیک تضمینی تبلیغات گوگل

ارایه کلیه امکانات ادوردز

نمایش آگهی در روز و ساعات خاص
افزودن لینک صفحات دیگر به آگهی
افزودن شماره تماس برای نمایش در موبایل

تحویل فوری سفارشات

در کمتر از یک ساعت کاری
تمامی سفارشات، اعم از شارژ اکانت
و ایجاد اکانت اختصاصی انجام می‌شود

پشتیبانی حرفه‌ای گوگل ادوردز

تمام اعضای تیم پشتیبانی فالوورا دوره های
تخصصی تبلیغات در گوگل را گذرانده‌اند
و دارای مدرک تخصصی از گوگل هستند.

آموزش مشتریان

ما معتقدیم مشتریان آموزش دیده
بازدهی خوبی از تبلیغات کسب می‌کنند
که نتیجه آن تمدید تبلیغات است.

مشاوره سئو

هر چه سئوی سایت‌تان بهتر باشد
هزینه تبلیغات در گوگل کمتر می‌شود.
با فالوورا هزینه هایتان را کاهش دهید.

مشاوره بازاریابی

مشاوره UX سایت
مشاوره ارتباط با مشتریان
مشاوره روش‌های تبلیغات دیگر

آیا برای تبلیغات در گوگل نیاز به مشاوره دارید؟

تیم گوگل ادوردز فالوورا، آماده ارائه مشاوره در زمینه تبلیغات در گوگل به شما می باشد. قطعا محیط کاربری گوگل ادوردز، در نگاه اول برای شما گیج کننده به نظر می رسد. اینکه چطور شروع کنیم؟ چه کلمات کلیدی را هدف قرار دهیم تا منجر به افزایش فروش شود؟ چگونه تبلیغات خود را مدیریت و بهینه سازی کنیم؟
در این سالها که در زمینه گوگل ادوردز فعالیت می کنیم، مشتریان زیادی را با ارائه مشاوره تخصصی، خشنود نگه داشته و به کسب و کار آنها رونق بخشیده ایم.
چنانچه شما برای اولین بار است که از گوگل ادوردز برای نمایش تبلیغات خود در گوگل استفاده می کنید، می توانید با ورود اطلاعات خود در این فرم، نیاز به مشاوره را به دست تیم ادوردز فالوورا برسانید.
در اولین فرصت ما با شما از طریق تلفن و ایمیل ارتباط برقرار می کنیم و در ارتباط با توسعه کسب و کار شما از طریق نمایش تبلیغ در موتور جستجوی گوگل، مشاوره های لازم را ارائه می نماییم.
منتظر درخواست شما هستیم...

فرم دریافت مشاوره برای تبلیغات در گوگل