تبلیغات در اینستاگرام


یکی از پکیج های آماده تبلیغات در اینستاگرام را انتخاب کنید. شما می توانید همزمان چند بسته را نیز برای تبلیغ خود برگزینید. در این روش می توانید تبلیغتان را در دسته بندی های مشخص شده به نمایش درآورید

تعرفه (نرخ) تبلیغات در اینستاگرام

فالوورا برای شما پکیج های مختلف تبلیغات در اینستاگرام را تدوین نموده تا با هر بودجه ای بتوانید تبلیغات خود را در این شبکه اجتماعی منتشر و در معرض دید میلیون ها کاربر ایرانی اینستاگرام قرار دهید. در صورتی که برای خرید پکیج های تبلیغاتی نیاز به مشاوره دارید، می توانید با کارشناسان تبلیغات فالوورا تماس حاصل نمائید.

پکیج عمومی

تومان600000

  • ماندگاری تبلیغ : 24 ساعت
  • مجموع فالوور : 1 میلیون

پکیج خبری

تومان800000

  • ماندگاری تبلیغ : 24 ساعت
  • مجموع فالوور : 1 میلیون

پکیج بانوان

تومان525000

  • ماندگاری تبلیغ : 24 ساعت
  • مجموع فالوور : 1 میلیون

سفارش تبلیغات اینستاگرام

لطفا جهت سفارش تبلیغات خود در اینستاگرام، با شماره 09122449849 تماس بگیرید.
پس از هماهنگی های لازم، تبلیغ پیج یا کسب و کار شما در اینستاگرام منتشر خواهد شد.

چرا تبلیغ در اینستاگرام

Advertising On Instagram
شبکه اجتماعی اینستاگرام بعنوان یکی از پر کاربر ترین شبکه های اجتماعی در ایران می باشد. از آنجا که دسترسی به اینستاگرام برای عموم آزاد بوده و این شبکه اجتماعی به راحتی و بدون نیاز به فیلترشکن در دسترس می باشد، حدود 12 میلیون کاربر ایرانی در اینستاگرام حضور داشته و روزانه هزاران نفر از کشور ایران در اینستاگرام عضو می شوند.
به همین دلیل، کسب و کارهای کوچک و بزرگ با توجه به اهمیت این شبکه اجتماعی، اقدام به ایجاد پیج در اینستاگرام نموده اند و از طریق آن خدمات و محصولات خود را بازاریابی می کنند. تبلیغات در اینستاگرام، تنها به انتشار تصاویر و ویدیوها در پیج یک کسب و کار منتهی نشده و راه ها و روش های گوناگونی برای تبلیغ خدمات و محصولات یک کسب و کار وجود دارد.
حتی زمانی که یک برند، محصولی را در پیج اینستاگرام خود تبلیغ می کند، باید کاملا اصولی و حرفه ای اینکار را انجام دهد. افراد و کاربران اینستاگرام، از در معرض تبلیغات و فروش قرار گرفتن بسیار تنفر داشته و تمایل دارند تا خودشان یک محصول را انتخاب و خرید نمایند.
از این رو تبلیغات در اینستاگرام تبدیل به یک تخصص شده و افراد و شرکت های مختلف در حال ارائه خدمات تبلیغات در اینستاگرام هستند.

فالوورا، چگونه در اینستاگرام تبلیغ می کند؟

How we can advertise on instagram
کارشناسان تبلیغات اینستاگرام در فالوورا، با مدیران چندین پیج ایرانی معتبر دراین رسانه اجتماعی در تعامل هستند. این پیج ها کاملا حرفه ای بوده و فالوورهای این صفحات ایرانی و واقعی می باشند. زمانی که شما از طریق سایت فالوورا یکی از پکیج های تبلیغات در اینستاگرام را خرید می کنید، با توجه به زمینه فعالیت شما، مناسبترین صفحات اینستاگرام برای نمایش تبلیغ شما گزینش و پس از هماهنگی با ادمین های این پیج ها، سفارش شما انجام خواهد شد.
فالوورا تا کنون برای چندین کسب و کار و شخص، پروژه های تبلیغاتی متفاوتی را در اینستاگرام پیاده سازی و اجرا نموده و با تجربه کافی، باعث افزایش بازدهی تبلیغ و در نهایت افزایش بازگشت سرمایه شما خواهد شد.

میزان بازدهی تبلیغات در اینستاگرام (نسبت به هزینه تبلیغات)

Instagram Advertising ROI (Return On Investment)

میزان بازدهی و بازگشت سرمایه در مقابل هزینه تبلیغات شما در اینستاگرام، ارتباط مستقیمی با کیفیت تصویر و حرفه ای بودن متن یا همان Caption تبلیغ شما و همچنین پکیج تبلیغاتی که سفارش می دهید، دارد. هرچه تصویری که شما در اختیار کارشناسان تبلیغات فالوورا قرار می دهید بالاتر باشد، قدرت جذب بیشتری نیز دارد. با این حال کارشناسان فالوورا آماده ارائه مشاوره تبلیغات به شما بازدیدکننده گرامی می باشند.

چگونه سفارش تبلیغات در اینستاگرام را انجام دهیم؟

How to submit for advertising on Instagram
بعد از انتخاب و پرداخت مبلغ پکیج تبلیغاتی خود، منتظر تماس یکی از کارشناسان فالوورا باشید. معمولا در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس گرفته خواهد شد تا هماهنگی لازم برای دریافت تصویر و متن تبلیغات صورت پذیرد. پس از اینکه هماهنگی انجام شد، بلافاصله پروژه تبلیغات شما در اینستاگرام کلید خورده و در نهایت در پیج های منتخب و مناسب کسب و کار و فعالیت شما منتشر می شود.