افزایش بازدهی تبلیغات در گوگل

مدیریت و بهینه سازی اکانت Google Adwords


هر سازمان یا کسب و کار برای دیده شدن باید از ابزارهای مختلفی همچون وبسایت، اپلیکیشن موبایل، شبکه های اجتماعی، تبلیغات و سایر ابزار دیجیتال استفاده کند تا در بین میلیون ها کاربر اینترنت که روزانه از اینترنت در راستای اهداف متفاوتی که دنبال می کنند، بهره میگیرند، حضور داشته باشد.
گوگل ادوردز یکی از ابزارهای تخصصی تبلیغات بوده که در کوتاه مدت می تواند خدمات و محصولات یک کسب و کار را به میلیون ها کاربر که در گوگل موارد مختلفی را جستجو می کنند، معرفی کند.
اینکه تصمیم گرفته اید تا از گوگل ادوردز بعنوان یکی از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ برای توسعه برند و کسب و کار خود استفاده نمائید، جای تبریک دارد. به شما تبریک می گوییم. ولی در نظر داشته باشید که تبلیغات حرفه ای باید به دست افراد حرفه ای و متخصص انجام پذیرد.
هر شخص حقیقی و حقوقی با اندکی تسلط بر زبان انگلیسی، می تواند یک اکانت اختصاصی گوگل را دراختیار داشته باشد و از آن برای نمایش تبلیغات خود در گوگل استفاده کند. اما چرا باید مدیریت تبلیغات گوگل را به افراد متخصص واگذار نمود؟ در ادامه توضیح خواهیم داد ...
خدمات مدیریت اکانت گوگل ادوردز برای صاحبان وب سایت ها افزایش ترافیک وبسایت بزرگترین دغدغه هر مدیر سایتی است. اما نه ترافیک عادی. ترافیکی که فروش ایجاد کرده یا به هر نحوی، منفعتی را به صاحب کسب و کار برساند.
این همان مسئولیتی است که تیم متخصص فالوورا به عهده می گیرد. مسئولیت ایجاد حس خرید خدمات و محصولات شما ...
اما چگونه؟
تیم گوگل ادوردز "فالوورا" با تجربه ای که در این سالها کسب نموده، تبلیغات گوگل را بصورت تخصصی بگونه ای پیاده سازی و مدیریت می کند که تبلیغ شما بصورت هدفمند و فقط برای کسانی که بدنبال محصولات و خدمات شما هستند، نمایش داده شود و بصورت مستمر تلاش می کند تا کیفیت کلمات کلیدی شما را افزایش دهد تا هزینه هر کلیک شما کاهش یابد.
تیم فالوورا، بصورت مداوم در حال رصد تبلیغ شما برای بهینه سازی و بهبود آن می باشد به گونه ای که بعد از گذشت یکماه از شروع تبلیغ، افزایش فروش خدمات و محصولات، محسوس می باشد.
فالوورا برای مدیریت اکانت گوگل ادوردز، سیاست عقد قرارداد بلندمدت را اعمال نکرده و نخواهد نمود تا مشتری بتواند در صورت عدم رضایت، قرارداد خود را فسخ نماید. ما بر اساس نیاز مشتری و همچنین پلن بازاریابی ایشان، این امکان را به وی می دهیم که در هر لحظه بتواند تغییرات مورد نظر را توسط تیم فالوورا اعمال نماید و کمپین یا کمپین های تبلیغاتی خود را ویرایش کند.
پس از گذست یکماه و با توجه به اطلاعات بدست آمده از آماری که سیستم تبلیغات ادوردز ارائه می کند، پیشنهاداتی را به شما ارائه می کنیم. اینکه بر اساس میزان جستجوی محصولات یا خدمات شما، یا اینکه کاربران، بیشتر کدام محصول یا خدمت را جستجو کرده اند، پیشنهاد می کنیم که ماهیانه به چه مقدار در گوگل تبلیغ کنید؟ ترافیک ورودی به سایت شما به چه میزان خواهد بود؟ حداقل بودجه لازم برای تبلیغات چقدر باشد بهتر است؟ از چه کلمات کلیدی، بیشتر استفاده کنید؟ ساختار متن تبلیغات شما به چه شکل باشد، اثر بخشی بیشتری دارد و مواردی از این دست ...

پلن Adwords برنزی

ریال4.000.000ماهیانه

 • 1 کمپین
 • 2 ادگروپ
 • 12 ادز
 • بینهایت کلمه کلیدی

پلن Adwords نقره ای

ریال7.200.000ماهیانه

 • 2 کمپین
 • 8 ادگروپ
 • 48 ادز
 • بینهایت کلمه کلیدی

پلن Adwords طلایی

ریال12.000.000ماهیانه

 • 4 کمپین
 • 16 ادگروپ
 • 96 ادز
 • بینهایت کلمه کلیدی
 

تعداد کمپین های شما بیشتر از تعداد موجود در پلن های ماست؟

همین الان با تیم مشاور فالوورا، تماس بگیرید تا در خصوص تبلیغات گوگل ادوردز شما، مشاوره و پشتیبانی لازم را ارائه کنند.