آیا دانش کافی برای ساخت کمپین تبلیغاتی در گوگل را دارید؟ آیا با اصطلاحاتی که در پنل مدیریت گوگل ادوردز بر می خورید، آشنایی دارید و می توانید بر اساس اعداد و اطلاعاتی که گوگل به شما ارائه می کند، کمپین خود را به بهترین شکل ممکن بهینه سازی کنید؟ آیا با نحوه تحقیقات کلمات کلیدی آشنا هستید؟ آیا قادر به آنالیز گزارشات ادوردز هستید؟
اگر پاسخ شما به سوالات مثبت است یدین معناست که شما تا کنون حداقل چندین بار اقدام به ساخت و مدیریت کمپین های تبلیغاتی در گوگل نموده اید. شاید نیاز به یک اکانت اختصاصی گوگل برای خودتان یا مشتریانتان دارید؟!
فالوورا اکانت های وریفای شده گوگل ادوردز که در هر زمان و بلافاصله قابلیت شارژ به میزان دلخواه است را برای فروش در اختیار شما قرار می دهد.

همین الان در صفحه اول گوگل قرار بگیرید

با خرید اکانت اختصاصی گوگل ادوردز از فالوورا رقبای خود را شگفت زده کنید!
اکانت Google Adwords اختصاصی خود را خریداری و نمایش تبلیغات در گوگل را آغاز کنید. فالوورا، اکانت گوگل ادوردز را به دو صورت ارائه می کند. در صورتی که قصد واگذاری مدیریت اکانت خود به تیم ادوردز فالوورا را دارید، پلن مدیریت شده و در غیر اینصورت پلن عادی را خریداری کنید.
تنها تفاوت در دو پلن، امکان واگذاری مدیریت اکانت است. وگرنه در هر دو پلن شما بصورت کامل به اکانت ادوردز خود دسترسی خواهید داشت. شما می توانید با پرداخت مبلغ 149.000 تومان، خرید خود را انجام دهید.

پس از اینکه خرید شما با موفقیت پرداخت شد، در کمتر از 4 ساعت، اکانت شما ایجاد شده و اطلاعات آن برای شما فرستاده می شود.

مدیریت اکانت خود را به فالوورا بسپارید

تبلیغات حرفه ای، باید مجری حرفه ای داشته باشد!
تسلط کافی به پنل گوگل ادوردز ندارید؟ آیا زمان کافی برای مدیریت و بهینه سازی کمپین های تبلیغاتی خود را ندارید؟
تیم متخصص فالوورا، آماده ارائه مشاوره به شما و مدیریت اکانت خریداری شده شما می باشد. کافی است یکی از پلن های مدیریت اکانت را خریداری کنید تا تیم ما بصورت روزانه کمپین های شما را بررسی نموده و در صورت نیاز و با هماهنگی شما، تغییراتی را در جهت بهبود و بهینه سازی کمپین تبلیغات شما در پنل گوگل ادوردز و اکانت شما اعمال نماید.
ما به گونه ای بهینه سازی را انجام میدهیم، که نهایتا هزینه کلیک های شما کاهش یافته و در بودجه شما صرفه جویی شود.