ربات افزایش فالوور اینستاگرام

ربات های افزایش فالوور اینستاگرام، به صورت مشترک دارای مشخصات یکسانی می باشند. اصل فعالیت این ربات ها، لایک کردن تصاویر، کامنت گذاشتن و فالو و آنفالو کردن سایر کاربران اینستاگرام می باشد. شرکت های متعددی در ایران و خارج از ایران اقدام به برنامه نویسی ربات های اینستاگرام نموده اند. عملکرد این ربات ها همانگونه که اشاره شد، یکسان می باشد اما تنظیمات آنها متفاوت است.
برای مثال بعضی از این ربات ها، تنظیماتی همچون موقعیت جغرافیایی کاربران اینستاگرام را در اختیار شما قرار می دهند و برخی دیگر چنین تنظیماتی را ارائه نمی کنند. یکی از نکات انتخاب ربات اینستاگرام این است که شما بتوانید بر اساس شهر و کشور، فالوورهای صفحه اینستاگرام خود را افزایش دهید. مثلا فقط قصد دارید فالوور ایرانی به صفحه خود اضافه کنید یا فقط از شهر تهران یا اصفهان فالوورهایی را جذب پیج اینستاگرامتان کنید.
تنظیمات متعدد دیگری نیز در کنترل پنل این ربات ها وجود دارد که بسته به نیاز شما قابل تنظیم و هدفگذاری می باشند. ما با ربات های زیادی برای افزایش فالوور پیج اینستاگرام مشتریانمان، کار کرده ایم. و در بین تمام این ربات ها، رباتی که عملکرد قابل قبولی را به نمایش گذاشت، ربات فالوورا Followera Bot می باشد که در ادامه به برخی از قابلیت های این ربات اشاره می کنیم.

لایک تصاویر

یکی از روش های ایجاد تعامل با کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام، لایک کردن تصاویر آنها می باشد. خیلی وقت ها به دلیل مشغله زیاد، ما فرصت لایک کردن تصاویر فالوور های پیج اینستاگراممان یا سایر کاربران اینستاگرام را نداریم. در این مواقع ربات به کمک ما می آید و بجای ما تصاویر کاربران را لایک می کند.

کامنت

ربات افزایش فالوور فالوورا این قابلیت را در اختیار شما قرار می دهد تا با تنظیم کردن ربات و تعریف عبارت هایی که مدنظر شماست، همانند: "تصویر زیبایی است" یا کلمه "لایک" و همچنین استفاده از شکلک ها یا Emoji ها 😌 😍 😘 😗 😙، بجای شما در زیر تصاویر فالوورهای پیجتان یا سایر کاربران اینستاگرام، کامنت بگذارد. این جزو برترین قابلیت های فالوورا می باشد و باعث ایجاد تعامل بالا با اشخاص می شود.

فالوو کردن

یکی از تکنیک های افزایش فالوور در اینستاگرام، فالوو کردن کاربران این شبکه اجتماعی می باشد. هنگامی که شما کاربری را فالوو می کنید، به احتمال خیلی زیاد او هم شما را فالوو می کند و اینکار باعث افزایش فالوور های صفحه اینستاگرام شما می شود. با تنظیم کردن ربات فالوورا، این ربات بجای شما کاربران اینستاگرام را فالوو می کند.

آنفالو کردن

فالو و آنفالو کردن کاربران اینستاگرام یکی از روش های افزایش فالوور می باشد. و هنگامی که این دو عمل یعنی فالو و آنفالو همزمان انجام شود، سرعت افزایش فالوور در اینستاگرام افزایش می یابد. فالوورا، آنفالو کردن کاربرانی که فالو کرده است را نیز برای شما انجام میدهد. کافیست در تنظیمات این ربات، آنفالو را فعال کنید تا ربات بجای شما آنفالو کردن را انجام دهد.

ارسال پست زمانبندی

این ربات دارای قابلیت ارسال پست زمانبندی شده می باشد. کافی است یک یا چند تصویر که می خواهید در زمان مشخصی در پیج اینستاگرام شما منتشر شود را برروی سرور فالوورا آپلود نموده تا ربات، در زمان تعیین شده، بدون نیاز به اینکه برنامه ای دانلود کنید، یا آنلاین باشید، آن پست یا پست ها را در پیج اینستاگرام شما منتشر نماید.

موقعیت جغرافیایی

ربات اینستاگرام فالوورا، در تنظیمات خود، قسمتی را برای هدف قرار دادن کاربران بر اساس موقعیت جغرافیایی در اختیار شما قرار می دهد تا یک یا چند شهر که هدف شما می باشد را بعنوان موقعیت جغرافیایی هدف خود تعیین نموده تا ربات بر اساس این تنظیمات، برای شما به جذب فالوور بپردازد. نقشه ربات، کل شهرهای ایران را تحت پوشش قرار می دهد.

پیام مستقیم

به دنبال کنندگان خود دایرکت پیام بفرستید. ربات قسمتی را برای ارسال پیام مستقیم به دنبال کنندگان و دنبال شوندگان شما و بصورت زمانبندی، در اختیارتان قرار می دهد. این گزینه مناسب برای معرفی خدمات و محصولات شماست. برای آشنایی با این قسمت وارد پنل کاربری خود شوید و این گزینه را آزمایش کنید.

3 روز رایگان

برای اینکه بصورت کامل بتوانید پنل ربات افزایش فالوور را تست کنید و سپس با خیال راحت اقدام به خرید پکیج طلایی نمایید، ما امکان استفاده رایگان از پنل کاربری ربات را به مدت 3 روز به شما داده ایم. پس از سه روز، می بایست پنل خود را به پکیج طلایی ارتقا دهید.

محدودیت های اینستاگرام

اینستاگرام، محدودیت هایی را برای کاربران خود تعیین کرده. هر کاربر اینستاگرام می تواند در طول 24 ساعت، تعداد محدودی تصویر را لایک، کاربران را فالو یا آنفالو کند و برای آنها کامنت بگذارد. که در زیر به تعداد آنها اشاره شده است. آیا شما فرصت شمردن تعداد لایک هایی که می کنید را دارید یا می توانید بخاطر بسپارید که چند فالو آنفالو انجام داده یا چند کامنت گذاشته اید!؟
کاربرانی که از این محدودیت اینستاگرام تجاوز کنند، تا چند ساعت نمی توانند هیچگونه عملیاتی را دراین شبکه اجتماعی انجام دهنند و در صورت تکرار محدویت های سنگین تری از سوی اینستاگرام برای کاربری که مکررا از محدودیت های تعیین شده، تجاوز می کند، اعمال می شود.
یکی از مزایای خرید ربات اینستاگرام فالوورا این است که این ربات کاملا هوشمندانه عمل کرده و مراقب است که تعداد لایک هایی که می کند، کامنت هایی که می گذارد، فالو و آنفالوهایی که انجام می دهد، فراتر از محدوده تعیین شده از طرف اینستاگرام نباشد. پس از خرید ربات اینستاگرام در قسمت تنظیمات، می توانید این مقادیر را تنظیم کنید.
960لایک

60 لایک در ساعت

240کامنت

20 کامنت در ساعت

600فالو

40 فالو در ساعت

600آنفالو

40 آنفالو در ساعت

افزایش فالوور بر اساس موقعیت جغرافیایی

افزایش فالوور بر اساس موقعیت جغرافیایی

یکی از قابلیت های بسیار کاربردی ربات افزایش فالوور فالوورا، هدفگذاری بر اساس کشور و شهر کاربران اینستاگرام می باشد. از آنجایی که ما در کشور ایران مشغول به کسب و کار هستیم، قاعدتا، دنبال کنندگان صفحه اینستاگرام ما نیز باید از شهرهای کشور ایران باشد. این ربات، خوشبختانه کلیه شهرهای کشور عزیزمان ایران را تحت پوشش قرار می دهد. حتی مکان های عمومی را هم می توان به عنوان موقعیت جغرافیایی هدف انتخاب کرد. مکانهایی مانند دانشگاه ها، فرودگاه ها، موزه ها، آثار تاریخی و ...
همانطور که اشاره شد، یکی از کاربردی ترین و کلیدی ترین امکانات ربات فالوورا، هدفگذاری بر اساس شهر و کشور می باشد. و جا دارد از تیم برنامه نویسی فالوورا بابت قرار دادن کشور و شهرهای ایران در تنظیمات این ربات، صمیمانه سپاسگزاری کنیم. چرا که اگر این قابلیت را در ربات خود پشتیبانی نمی کرد، فرایند زمانبری باید انجام میشد تا بتوان بصورت هدفمند، کابران ایرانی اینستاگرام را به پیج خود اضافه کنیم. خوشبختانه کلیه شهر های ایران در نقشه فالوورا وجود دارد. شهرهای مهمی چون : تهران، اصفهان، شیراز، تبریز، اهواز، مشهد، قم، بندرعباس و کلیه شهرهای ایران...
برای مثال شما یک آرایشگاه زنانه در شهر تهران دارید. قطعا مشتریان شما باید از شهر تهران باشند. در این حالت شما می توانید ربات را به گونه ای تنظیم کنید که فقط از شهر تهران به پیج شما در اینستاگرام، فالوور اضافه شود. این مثال در مورد سایر مشاغل هم می تواند کاربرد داشته باشد.

ساخت ربات اینستاگرام

آیا شما یک برنامه نویس با سابقه هستید؟ آیا به یکی از زبانهای برنامه نویسی مرسوم تسلط دارید؟ آیا برای شروع کار، توانایی پرداخت هزینه های سنگین سرور قدرتمند برای میزبانی ربات را دارید؟ آیا پس از ساخت ربات، توانایی بازاریابی و تبلیغ سرویس خود را دارید تا بتوانید حداقل، هزینه های سرور ربات را تامین کنید؟
اگر پاسخ شما به تمامی سوالات بالا، مثبت است، پس زمان را از دست ندهید و اقدام به ساخت یک ربات برای افزایش فالوور در اینستاگرام کنید. با این حال بنظر من اگر اقدام کنید، همانند این است که شما مجددا قصد اختراع چرخ را دارید. چرا که شرکت های متعددی در طول دو سه سال گذشته، چنین رباتهایی را ساخته و از مرحله آزمون و خطا عبور کرده اند. نیازهای زیادی را شناسایی نموده و آنها را در تنظیمات ربات خود گنجانده اند. ساخت ربات اینستاگرام یک فرآیند گروهی و تیم ورک می باشد. پشتیبانی قدرتمند لازم دارد و بدون وقفه باید در دسترس باشد.
به شما پیشنهاد می کنیم، بجای اینکه وقت و سرمایه خود را صرف ساخت ربات و خرید سرور برای ربات کنید، از ربات های آماده ای همچون فالوورا که آن را معرفی نمودیم، استفاده کنید. چرا که این ربات را تا کنون برای بیش از 10 مشتری و پیج اینستاگرام استفاده کرده ایم و نتایج مطلوبی را بدست آوردیم.

خرید ربات اینستاگرام

برای خرید ربات افزایش فالوور نیاز به مشاوره دارید؟

در صورتی که در مورد ربات اینستاگرام فالوورا نیاز به مشورت با تیم فالوورا دارید، این فرم را پر نمائید و سوالات خود را در قسمت توضیحات وارد نموده تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.
لطفا از پرسیدن سوالات خود پرهیز نکنید و هر گونه ابهام خود در ارتباط با نحوه کار با ربات فالوورا و چگونگی تنظیمات آن را از ما بپرسید. با صبر و حوصله و دقت به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.
ربات فالوورا به هیچ عنوان از سرورهای اشتراکی استفاده نکرده و توسط تیم برنامه نویس ما، توسعه یافته...