ثبت پیج اینستاگرام برای نمایش تبلیغات

شبکه تبلیغات Social Vision

قوانین ثبت پیج در شبکه تبلیغات Social Vision

⚠️ لطفا در وارد نمودن اطلاعات فرم دقت نمائید. پیج شما در صورتی در لیست پیج های تبلیغاتی قرار می گیرد که اطلاعات به درستی وارد شده باشد. شما با تکمیل فرم ثبت نام پیج اینستاگرام، موافقت خود را نیز با قوانین فالوورا اعلام می نمائید.
⚠️ حداقل تعداد فالوور یک پیج اینستاگرام برای ثبت بعنوان پیج تبلیغاتی، می بایست 10 هزار فالوور باشد. در غیر اینصورت پیج شما در لیست پیج های تبلیغاتی اینستاگرام قرار نخواهد گرفت.
⚠️ در فیلد آی دی اینستاگرام، فقط اسم صفحه یا پیج اینستاگرام خود را وارد کنید.
⚠️ در جعبه قیمت و نحوه نمایش تبلیغات، قیمت تبلیغات و چگونگی نمایش را توضیح دهید. برای مثال : یک ساعت نمایش تبلیغ 2000 تومان. توجه داشته باشید، پیج هایی که قیمت تبلیغات خود را منطقی و معقول تعیین نمایند، بیشتر مورد توجه سفارش دهندگان تبلیغات اینستاگرام قرار می گیرند.
⚠️ ثبت پیج شما از طریق این فرم، به منزله ورود صفحه اینستاگرام شما به شبکه تبلیغات نمی باشد و پس از ثبت، پیج شما مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت تائید، پیج شما وارد شبکه تبلیغات شده و به شما اطلاع رسانی خواهد شد. این روند بین یک تا سه روز کاری زمان می برد.
⚠️ فالوورا تنها پیج هایی را وارد شبکه تبلیغات اینستاگرامی می کند که مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران عمل نموده و حافظ شئونات اسلامی باشند. پیج هایی که مطالب سیاسی، تصاویر و فیلم های غیر اخلاقی منتشر می کنند، به هیچ عنوان مجوز ورود به شبکه تبلیغات اینستاگرامی را دریافت نمی کنند.
⚠️ پیج هایی که با شبکه تبلیغات اینستاگرام فالوورا (Social Vision) همکاری می کنند، حق نمایش تبلیغات خارج از شبکه تبلیغاتی فالوورا را نخواهند داشت. در صورت مشاهده، بدون هشدار و اطلاع قبلی، پیج خاطی از لیست پیج های تبلیغاتی اینستاگرام حذف خواهد شد.
⚠️ فالوورا هیچ تعهدی در قبال انتخاب نشدن پیج شما و در پی آن حجم کم سفارشات تبلیغ برای صفحه اینستاگرام شما، به عهده نمی گیرد. سفارش دهندگان تبلیغ، به انتخاب خود و بدون دخالت فالوورا، پکیج تبلیغاتی خود را تنظیم می نمایند. هرچه توضیحات شما کامل و قیمت تبلیغ شما مناسب تر باشد، بیشتر مورد توجه سفارش دهنده قرار خواهید گرفت.
⚠️ برقراری ارتباط بصورت مستقیم با سفارش دهندگان تبلیغ، باعث لغو همکاری فالوورا با شما خواهد شد.
⚠️ با توجه به هدفمند بودن تبلیغات در شبکه تبلیغاتی فالوورا، حتما موضوع محتوایی پیج اینستاگرام خود را قید نموده تا سفارش دهندگان براحتی بتوانند پیج شما را در دسته بندی مربوطه یافته و صفحه شما را در پکیج خود قرار دهند.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات و راهنمایی بیشتر، فقط از طریق پیام رسان تلگرام و شماره 09122449849 با قسمت تبلیغات اینستاگرام در ارتباط باشید. با تشکر از همکاری شما ...